Lomogram

Lomogram

Kompletna aplikacja do edycji zdjęć

Zalety

  • Bardzo czytelny i intuicyjny interfejs
  • Wiele filtrów i efektów do wyboru
  • Wygodne kadrowanie

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Lomogram to bogata w funkcje, darmowa aplikacja do obróbki zdjęć na Windows Phone. Pozwala dodać filtry kolorystyczne, ramki i efekty świetlne do fotografii wykonanych telefonem. Dzięki tej aplikacji Twoje zdjęcia staną się ciekawsze i z chęcią wgrasz je na swój profil na Facebooku, czy Twitterze.

Lomogram na Windows Phone pozwala przerobić zdjęcia i obrazki na wiele sposobów. Przede wszystkim możesz użyć jednego z kilkunastu filtrów kolorystycznych, które zmienią odcień i klimat fotografii. Oprócz filtrów możesz dodać efekty świetlne w postaci odblasków i kolorowych odbić.

Używając Lomogram zmienisz również podstawowe parametry fotografii, takie jak kontrast, nasycenie, czy jasność. Na sam koniec możesz także dodać jedną z kilkunastu ramek, do wyboru w rozmaitych kolorach.

Program pozwala też wygodnie kadrować zdjęcia. Do dyspozycji masz kilka gotowych formatów o określonych proporcjach, np. 1:1, 3:4, czy 16:9.

Lomogram umożliwia wykonać obszerną obróbkę fotograficzną w jednej aplikacji, bez konieczności korzystania z różnych programów, ani przegrywania zdjęć na komputer. Jeśli robisz dużo zdjęć swoim telefonem z Windows Phone, Lomogram na pewno stanie się jedną z Twoich ulubionych aplikacji.

Najczęściej pobierane Fotografia na Windows-phone-7

Więcej

Opinie użytkowników o Lomogram